پیام فرستادن
Home >

Shandong Hongjing Machinery Co., LTD Company Profile

Shandong Hongjing Machinery Co., LTD
Shandong Hongjing Machinery Co., LTD
جزئیات شرکت

فروشگاه اصلی:

در سراسر جهان

نوع کسب و کار:

سازنده , صادر کننده , فروشنده

برندها:

هنگجينگ

تعداد کارکنان

100~150

فروش سالانه

5000000-8000000

سال تاسیس

2013

صادرات

60% - 70%

خدمات به مشتریان

15

مقدمه

شرکت ماشین آلات شان دونگ هنگجینگ در پارک صنعتی ژانگکیو نیوی واقع شده است که به عنوان شهر پسرلی کوچک شناخته می شود و 40 کیلومتر شرق شهر جینان ، پایتخت استان شان دونگ است.نزدیک پایتخت پورسلن زيبوست، در مجاورت بزرگراه ملی 309 و بزرگراه Qingyin در شمال و جنوب و در مجاورت فرودگاه بین المللی Jinan Yaoqiang.محیط حمل و نقل مناسب، و میراث فرهنگی غنی، این یک پایگاه مهم تولید برای تجهیزات انرژی ملی است.

 

شرکت ماشین آلات شان دونگ هنگجینگ یک تولید کننده است که یکپارچه تحقیق و توسعه، تولید و فروش است. ما در تولید سری بزرگ و متوسط از ماشین های ذرات تخصص داریم،تجهیزات ذرات برای خطوط تولید ماشین ذرات، و ماشین آلات کمکی مانند ماشین های ذرات تراشه چوب. ما صادقانه به دوستان از تمام جنبه های زندگی کمک می کنیم تا موفقیت های بزرگی را به دست بیاورند.,شهرت اول" با اصل خدمات "کیفیت اول، مشتری اول"، ما به افتخارات مانند "تعهد وفادار و قابل اعتماد"، "کیفیت قابل اعتماد"،و "شهرت خوب خدمات پس از فروش"شبکه فروش ما کل کشور را پوشش می دهد و خدمات متفکرانه ای را به نزدیک به 10000 خانوار ارائه می دهد.

 

به طور گسترده ای در کشاورزی، معدن، صنعت شیمیایی، فلزات سازی، مواد ساختمانی، زغال سنگ، جنگلداری و صنایع دیگر اعمال می شود، این شرکت کیفیت محصول را زندگی شرکت می داند.بر اساس نقطه شروع بالا و دید بالا، به سیاست ترویج توسعه شرکت از طریق فناوری و نوآوری پایبند است، مفهوم محصول با کیفیت بالا، استانداردهای بالا و کیفیت بالا را حفظ می کند،استفاده از نرم افزار طراحی پیشرو بین المللی برای طراحی بهینه سازی، و به طور متوالی دستگاه های ذرات سانتریفیوژال کارآمد، ماشین های ذرات چوب،و ماشین های ذرات قالب مسطح سری از محصولات مانند ماشین های گلوله تغذیه شده اند در خط مقدم ماشین گلوله داخلی و صنعت پشتیبانیمحصولات به طور دقیق مطابق با استاندارد سیستم گواهینامه کیفیت بین المللی ISO9002 تولید می شوند.اجزای اصلی و قطعات آسیب پذیر از مواد مقاوم در برابر فرسایش با کیفیت بالا و تکنولوژی پردازش پیشرفته ساخته شده انداین دستگاه در سطح داخلی و بین المللی شناخته شده و توسط کاربران بسیار مورد استقبال قرار می گیرد.

چین Shandong Hongjing Machinery Co., LTD نمایه شرکت 0

سرویس

ما شرکت ماشین آلات شان دونگ هنگجینگ هستیم. تیم طراحی حرفه ای ما بهترین راه حل ها را برای شما فراهم می کند.یک تیم تولید با تجربه تضمین کیفیت و عملکرد قابل اعتماد محصول. یک تیم نصب و عیب یابی با تجربه می تواند هر گونه دشواری که ممکن است نیاز داشته باشید را از قبل حل کند. یک تیم پس از فروش 24 ساعته آنلاین، هنگامی که شما با هر گونه مشکل مواجه می شوید،ما بلافاصله به شما کمک می کنیم تا آنها را حل کنید و همیشه با شما هستیم!

 

تاریخ

پیشگامان ما کارخانه تجهیزات ماشین آلات ژانگکیو بود که در سال 2013 به شرکت ماشین آلات هنگجینگ تغییر نام داد.ما از طرف دولت های استان و شهرداری، امتیازاتی مانند "پذیرفتن قرارداد و قابل اعتماد" و "کیفیت قابل اعتماد" دریافت کرده ایم.ماشین آلات و تجهیزات دانه دار ما از طرف مشتریان داخلی و خارجی مورد ستایش قرار گرفته اند.

تیم ما

ما به یکدیگر اعتماد می کنیم، یکدیگر را درک می کنیم، به یکدیگر کمک می کنیم و با هم رشد می کنیم.

چین Shandong Hongjing Machinery Co., LTD نمایه شرکت 0

درخواست خود را به طور مستقیم به ما بفرستید

Privacy Policy China Good Quality ماشین گلوله چوبی از بیومس Supplier. Copyright © 2023-2024 woodpelletsmachines.com . All Rights Reserved.